Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz arty #16998 üzenetére

    Úgy látom, Te direkt azért jöttél ebbe a topikba, hogy belémköss, hogy szétcincáld minden szavamat. Jó lenne tudni, hogy miért, kinek a kérésére teszed.
    Nos, rendben van, válaszolok a megjegyzéseidre, de egyet kérek, ne személyeskedj, ne minősítsd a véleményemet, csak írd le a sajátodat!
    Igen, szoktam olvasni a projektor.hu tesztjeit, azok szerzőjét személyesen ismerem, szoktunk beszélgetni vetítőkről, tévékről egyebekről.

    Íme az Epson TW9000 mérési eredményeiből néhány adat, amiket alapul vettem:
    Maximális kontraszt: a műszer kiakadt, valahol 4-500000:1 között lehet
    Maximális natív kontraszt: 10200:1
    Kalibrált kontraszt: 200000:1 körül
    Kalibirált natív kontraszt: 6900:1

    Talán mégsem hazudnak akkorát, mint gondolnád, mint ahogy sugallod.
    Ha az Infocus specifikációját, a maximális 5000:1-et tényként fogadjuk el, mi marad belőle kalibrálás után? Pláne világos falú szobában. Szerintem homályos pacák halmaza.

    Az őszinte szubjektív vélemény, ha negatív előjelű, az degradálásnak számít?
    Annyit bátorkodtam kijelenteni, hogy egy olcsó vetítő képe helyett inkább egy kiváló tévét
    nézek.

    Az efféle kijelentésektől megkímélhetnéd a topik békés, nyugodt közönségét: "miért, mit érsz vele, ha ő azt mondja, hogy számára a hangfal 2 millánál indul?
    akkor nem veszel semmit? vagy nekiállsz gyűjtögetni, szomorúan?"

    Linkeld be kérlek, mikor és hol írtam, hogy számomra a hangfal 2 millánál indul! Netán a 700000 forintos vetítőből következtettél erre?

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák