Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Mezga Aladár #124252 üzenetére

    Pontosan, gondoskodjon a TCP protocol a programozo helyett, ezert lett kitalalva, ennyire alacsony szinten.

    (#124247) bajnokpityu: OS-ek kozul csak a UNIX/Linux vilagot ismerem, es en az OS X-et tartom ebbol a szempontbol legjobbnak, hozzateszem hogy tobb mint 12 eve csak ilyet hasznalok, ettol persze lehet a Windows is nagyszeru, csak nem ismerem/hasznalom es igy nem is tudnek objektivan velemenyt mondani rola. Az biztos hogy van kulonbseg windows/osx alatt ha csak a hang reszet nezzuk egy valamire valo hangkartyaval. Nalam a maya44e maskepp szol windows alatt, nekem ennyi az osszes tapasztalatom. A melyik a jobb kerdesre mindig azt szoktam mondani, hogy az amit az ember ismer es tudja hasznalni, ha meg fanatikus akkor meg ugyis gentoo-t hasznal. :)

    (#124251) Patice: Ezert irtam, hogy a DLNA valoszinuleg UDP, es ott lehetseges csomagvesztes. En nem vagyok hive a stream-nek, meg a direct play-nek sem, ettol fuggetlenul sokan hasznaljak a kenyelmi funkcioi miatt, es itt lehetseges hogy van elonye ezeknek a "high end" ethernek kabeleknek. Utanaolvasok majd, pontosan milyen protokolon kommunikal, es hogyan kell hasznalni, aztan irok hozza egy mini DLNA kliens-t es egy checksum majd mindent elarul, ha szigoruan csak a direct play-t nezzuk.

    Szerintem is nagyon off, csak eddig nem beszeltem olyan emberrel aki hasznalt volna ilyen kabelt.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák