Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jegesmaci81

    aktív tag

    válasz Smiley #122548 üzenetére

    Pont ez ennek a fórumnak a legnagyobb téveszméje. A szakértők többsége a magyar átlagbérekhez képest a megfizethetetlen kategóriába terel. Azt mondod hogy 500e amit kinéztél erősítő ehhez alsó hangon (szerintem) milla környékén kell 5.1-et nézegetni. 200e-ről indultál és 1,5 misinél tartasz! Ez egy picit olyan mint amikor elmész megvenni egy új focust a családnak és rádumálnak egy S-MAXra mert az mennyivel jobb! (tényleg jobb családiszekér az biztos) Sőt, rossz példa mert egy S-max csak a duplája a Focusnak míg te közel 7x-et költesz az eredeti elképzelésedhez képest.
    Ugyanakkor ha mindenben minden fórumon a fanatikus (jó értelemben) hozzáértőkre hallgatsz akkor mindig mindenben a legjobbat veszed amit nehéz pénztárcával bírni. Én anno a házépítésnél estem ebbe a hibába. Jött a kőműves, jót ajánlott, jött a bádogos ő is , villanyszerelő, burkoló, gépész stb. mind jót akart a saját szakterületén. Csak éppen mikor összeadtam az ajánlásokat a kikerekedett összegből vehettem volna egy villát a XII. kerületben. Mondjuk úgy hogy a kiviteli költségem 3x lett volna! Na ezt kellett visszatornázni 1-1,2x környékére!

Új hozzászólás Aktív témák