Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    Sziasztok! Szeretném kérni a segítségeteket Dolby Atmos -al kapcsolatban. Jelenleg egy Focal 5.1.2 Szettet használok. De ott ugye a Front sugárzó tetején van az Atmos sugárzó, ami nem rossz, de nem is az igazi. Sikerült szereznem még egy Focal szettet, arra gondoltam használom a subot is, vagyis lenne kettő, továbbá a két háttérhangfalat pedig Atmos sugárzónak használnám. Igy minden sugárzó egyforma lenne. Első kérdés jobb lehet így a hangzás ha nem a frontba szerelt Atmos sugárzót használom, hanem rakok még kettő hangfalat? Ha igen azt hova kellene elhelyezni? Ugye nekem falra van konzollal felrakva a két háttérsugárzó is, jó ha ugyan úgy falra teszem csak fenn menyezet magasságban és lefelé szól a sugárzó? Más lehetőségem nem is igen van. Továbbá szélesebben kell legyenek? vagy egy vonalban a háttérsugárzókkal? Nem igazán tudtam jobban leírni, remélem értitek mire gondolok. Esetleg egy kép hogy kellene rakni a sugárzókat is segítene, persze ha van értelme egyáltalán a plusz két sugárzónak. Köszönöm szépen :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák