Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    Üdv!
    Csak nem hagy nyugodni a Dali E12 SUB cseréje, így felmerült bennem 1-2 kérdés.
    Triangle Thetis 380 SUB árképzés alapján gyanítom, hogy igen, de a valóságban előrelépés lehet a Dali-hoz képest? Semmi értelmes irományt nem találtam a Triangle SUB-okról.

    Régebben mikor soundbart kerestem áthoztam ismerős JBL BAR 3.1 SB-jét és az rémlik, hogy annak a lefele irányított sugárzóját kevésbé lehetett kihallani, hogy honnan szól. Pontosabban az utána levő Samu oldalsó sugárzós SUB-om jobban kihallható volt, de talán olvastam is valahol ilyet. Lehetséges ez vagy marharság?
    Gondolom meg kellene EQ-zni a rendszerem (vagy felgyújtani és nem pénzt költeni ebbe a helyiségbe :DDD ), de a forrásom csak egy médialejátszó és stream.

    Egyenlőre csak a hátsó szekcióban van hely a SUB-nak (idővel majd a frontról "kidobom" azt a böszme nagy komódot) és valójában ahova befér: magasság ~48cm, szélesség ~45cm, mélység akár ~60-70cm. A 48 feletti magassággal csökken a szélesség [kép] és ezért "szimpatikus" Triangle SUB. Persze jobban tetszene valami hatalmas XTZ, de nem fér el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák