Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz fraba #67120 üzenetére

    Minél kevesebb toldással oldanám meg, ugyanis a toldás a szűk keresztmetszet. Apropó, a vezeték hosszával arányos a vezeték belső ellenállása, amit a vezeték keresztmetszetével lehet kompenzálni, tehát vastag vezeték kell az órától a kismegszakítóig.
    A kismegszakítót épp a toldások elkerülése végett oda tenném, ahol a kisházba belép a kábel, lehetőleg az ajtó közelébe. Az FK-táblára raknék ide külön Fi-relét.

    Én a garázsban alakítottam ki némi lehetőséget barkácsoláshoz. A munkaasztal gurul, két végén egy-egy 6-os elosztóval. Jelenleg csak két helyen van fali konnektor: a sima 90×210-es ajtó mellett az FK-tábla alatt a villanykapcsolók mellett 3 darab (10-16-16 amperre biztosítva) és egy másik a kocsi orránál 10 amperre biztosítva az akkutöltőnek. Még lesz egy konnektor a munkaasztal helyénél és egy kapcsolható konnektor a kompresszornak. A kompresszorhoz vettem 10 méteres felcsévélős légvezetéket a Lidl-ben, azzal körbeérem a kocsit kerékcserekor, így a kompresszor maradhat fix helyen.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák