Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Sziasztok

    Korábban érdeklődtem a marhafehérjékről, mert a tejsavótól kipattog a bőröm, nos kipróbáltam egy jó minőségű marhafehérjét, és mivel az élet nem jó, de legalább szar, ezért ugyan ezt a hatást itt is elértem, és már fogalmam sincs mit kellene szedni, mert fehérjepótlás kell, viszont csak szilárd kajából nem tudom bevinni

    Több fajta tejsavót próbáltam, illetve most a 100% beef blablabla proteint, de hiába, nagyon szépen fejlődik az ember, de közben meg a bőrömre nagyon rossz hatással van

    Jöhet bármilyen ötlet, tipp, jótanács, az hogy hagyjam abba az edzést, nem opció, muszáj edzeni, életem része.

    Am, fehérjén kívül edzés mellé sosem szedtem semmit, vagy is vitamint, de ezen kívül semmit, nem vagyok egy Lazar Angelov, de nem is feltétlen ez a cél, a szuperektomorf testalkatból amit elértem, azt tisztán értem el, fehérjével, kajával, edzéssel, viszont ha a fehérje kiesne ebből az okból, akkor mi lehetne az ami helyettesíthetné, ami nem jó szó, mert nem hiszem, hogy helyettesíthető, de szóval, ha nem szednék fehérjét, viszont szeretném tartani ezt a lassú de biztos fejlődést, izomnövekedést, mit vethetnék be?

    :R :R :R

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák