Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JackFeryll

    őstag

    válasz Radnix #1169 üzenetére

    Nincs ezzel baj. Régebben népszerű volt a 2x edzés.
    Nincs tuti recept. Olyan van, hogy éppen mi a népszerű, illetve mi a népszerű a testépítők körében. Mondjuk ez nekünk naturáloknak nem feltétlen szempont, mivel sehol nem vagyunk regenerálódásban hozzájuk képest.
    Én nem tudnék kétszer ugyanilyen intenzitással edzeni. (főleg mellet,hátat,lábat)
    A vádlim viszonylag jó, illetve jól fejlődik nem érzem szükségét többször edzeni főleg, hogy most domboldalon lakom és 103 kilósan időnként így is érzem a fel-le mászkálás után, de egyébként igazad van lehetne többször edzeni makacs izom a hassal egyetemben.

    // Más téma. Én még sehol nem vagyok ahhoz, hogy versenyezzek, de én se mernék koxolni orvos nélkül. Főleg komolyab dolgokat, na meg növizni. Nem is lehet ezt kvázi biztonságosan csinálni pénz nélkül. Nincs labor amivel leellenőriztesd, hogy mit kaptál igazából. Nincs orvosi stáb mögötted, hogy legyen valami visszacsatolás a szer hatásairól. Azt veszed észre, hogy lelőtted a tesztó termelésed annak ellenére, hogy levezetted rendesen és akkor ez még nem a legdurvább eset.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák