Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz GiP23 #17594 üzenetére

    stanazol ?! há olyan van még eredetibe?!?! :F :P tudtommal a stanák nagy része metyl barátunkat tartalmazza... :U

    mocsanisi: sok mindent hall az ember, én személy szerint akkor sem piszkálnám a növekedési hormonokat, egy sima propi\ena\cypionát stb. tesztó kúra kezdetnek tökéletesen megteszi szerintem :U ha már nem a szemes témáról gondolkodik az illető..

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz GiP23 #17594 üzenetére

    Az egyik hogy nem mind1 hogy milyet vesz. Ugye minden deelernél "gyógyszertári" van. Jah csak a danabol alapból egy undergraund cucc, szóval az nem lesz gyógyszertáriba sehol. Az egész kokszolás kísérletezés magaddal, nyílván el kell dönteni hogy kinek éri meg. Mellékhatásokra fel kell készülni, tisztába kell lenni. Stanából akkora mennyiség kéne hogy már annyira nem is jó választás. Meg stanát magába nyomni, hát nemtudom én biztos nem csinálnám. Hajhullás, pattanásosodás tipikusan tesztóktól szokott lenni, szóval egy enanthát-tól jobban ki fog jönni mint egy danabol kúrától. Viszont sose lehet tudni hogy milyen szennyezett szart kapsz... (szemes cuccoknál jellemző/jellemző volt hogy valamennyi metiltesztót tartalmaztak és annyi) Haverok véleményét meg kezeld fenntartással, mert nem mind1 hogy egy versenyző vagy hozzáértő mondja a tapasztalatot, aki valszeg úgy és olyat használt amit kell, mint egy olyan ember hogy "danabol+jumbo hozott 10kg-t"-t. Mert ismerek ilyet is.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Aktív témák