Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 11; Quality: Very High; Texture filtering: AF 16X; Advanced PhysX: Enabled; Tesselation: Not supported; Motion Blur: Normal; SSAA: OFF;

    Tehát itt csak az SSAA-t kapcsoltam le!

    Average Results

    Average Framerate: 63.33
    Max. Framerate: 151.72
    Min. Framerate: 22.04

    Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 11; Quality: Very High; Texture filtering: AF 16X; Advanced PhysX: Disabled; Tesselation: Not supported; Motion Blur: Normal; SSAA: ON;

    Tehát itt csak a fizikszet kapcsoltam le!

    Average Results

    Average Framerate: 52.00
    Max. Framerate: 128.93
    Min. Framerate: 26.45

    Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 11; Quality: Very High; Texture filtering: AF 16X; Advanced PhysX: Disabled; Tesselation: Not supported; Motion Blur: Normal; SSAA: OFF;

    Tehát fiziksz,és SSAA nélkül...

    Average Results

    Average Framerate: 71.33
    Max. Framerate: 156.74
    Min. Framerate: 21.30

    Itt mintha procilimitet éreztem volna .. a két kártya nem nagyon ment 75%terhelés fölé...én azt hiszem nem szánok több időt erre a benchre,mert nem igazán tükrözi a játékbeli teljesítményt.Jut eszembe,sajnos azt sem tudtam megnézni az SSAA az 4Xes vagy 2Xes mert a tesztbeállításokban csak on/off kapcsoló van,ez sem lesz egy kedvelt bench az biztos...Az SSAA az nagyot lehúz.. itt nem látszik annyira,de a játékban felezi az fpst a 4Xes...a fiziksz annyira nem fáj,nincs agyonnyomva vele a játék...majd lesz erre is egy FXAA injector profil,aztán jó lesz az is... egy 670-el már közel maxon lehet vele játszani,és mivel multi nincs,illetve a játék sem egy STALKER,igy szépen elmegy a sülyésztőbe majd ez is...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák