Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cadmester

    tag

    Szép estét kívánok mindenkinek!

    Nagy problémával kerestelek meg Titeket, remélem, tudtok bajomra gyógyírt.
    Egyetem, kötelezően Solid Edge V10. (Tudom, régi, de muszáj ebben rajzolni)

    Feltelepítettem. Minden működik rendesen. Nézegetem a beállításokat, s láttam, hogy grafikus megjelenítési módnál "Grafikus háttértár" az alapértelmezett beállítás. Gondoltam, a videókártyám (ATi 9800 XT) tud ennél többet, s talán jobb volna átállítani "Grafikus kártyából"-ra.
    Meg is történt, elmentettem a beállításokat. Nyitottam egy új alkatrészt, rajzolnék, de semmi sem látszik. Még a síkok sem.
    No, mondom, ez így nem lesz jó. Állísuk vissza. Meg is történt.
    Nyitok új rajzot, s húzom a vonalat, erre a húzott vonal villog, el-eltűnik, a meghúzott vonal csak akkor jelenik meg, ha fölötte az egérkurzor.
    No mondom, no!
    Bármit csináltam, sehogysem gyógyult meg, pedig mindent visszaállítottam szépen. A program újraindítása, a gép újraindítása sem segített.
    Letöröltem a programot, majd újra telepítettem. A friss telepítés után már kapásból villognak a vonalak, nem működik rendesen.
    Új videókártya meghajtóprogram telepítése után a hiba még mindíg fennáll.
    Nem tudom megcsinálni. Csak szoftveres renderrel működik jól, úgy viszont nem túl jó nagy szereléssel dolgozni.

    Kérlek Titeket, adjatok tanácsot, mit próbáljak még. Hátha több szem többet lát.
    Köszönettel:
    miqlas

    Konfig: WinXP SP2, AMD 2200+, ATi9800XT, a többi szerintem lényegtelen ide.

    CAD + FEA

Új hozzászólás Aktív témák