Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pelyib

    tag

    Kis segítségre, vagy tanácsra lenne szükségem. Egyrészt meg akarok találni egy cipőt másrészt meg keresem a mostani utodját.
    Legutóbb amikor cipőt választottam akkor 2 maradt az utolsó körre: Brooks GTS 19 (spoiler, a győztes) és egy Hoka (őt keresem). Sajnos nem fotoztam le akkor és jelenleg vissza se tudok menni a boltba (Spuri, Váci út).

    Elöző cipők:
    - Brooks GTS 19
    - 361 Strata 3 wide (imádtam, baromi kényelmes hiába hogy nem az én lábamra való)
    - Asics Gel-Kayano 25 (kb pár hétig, nagyon nem jött be, de lehet csak azért mert túl nagy volt)
    - Asics TALÁN! GT2000 gen5 (so-so, akkor nem foglalkoztam vele sokat, csak ne akarjon leesni a lábamról, már nem emlékeszem a pontos típusra)

    Amatőr, hobby futó, heti 30-50km, aszfaltra, pronáló, széles lábra keresek cípőt. Ha van tippetek a HOKA-ra, hogy melyik lehetett annak örülnék, mert arra az érzésre vágyik a lábam :) Arra emlékszem, h olyan Hoka-s színű volt. Gondolom sokat segít :)

    Bonusz kérdés: mennyire számít h mekkora a drop? Csak mert a Strata VS GTS 19 esetén 8 VS 12 és előbbit valahogy jobban szerette a lábam.

    ui: terepre Saucony Peregrine 10 van, ami teljesen jó, de ezt még csak párszor használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák