Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Vertigo18 #21162 üzenetére

    Érdekes, hogy ekkora különbség van telefon és telefon között, persze értem én, hogy olcsó készülékbe olcsóbb alkatrészek kerülnek, de akkor is meglep, hogy ennyire kijön ez. Így talán egyébként a legjobb döntés a telefon cseréje lenne valami használt felső- , felső-középkategóriásra. Persze nyilván ez sem olcsó mulatság, de gyanítom, hogy a futáson kívül az élet más területein is hozhat minőségi ugrást, így meg szerintem megéri. Nekünk almás cuccok vannak a családban, nejemnek egy elég régi 5c, ami nem tudom, mennyi manapság otthon használtan, de meglepne, ha 40-50k-nál több lenne, nekem meg egy szintén nem mai darab 5s, ami egy pár ezressel lehet csak drágább a használtpiacon, ellenben mindkettő tökéletesen mér időt, távot, sebességet. Igen, 400m-es körpályán is próbáltam már, de városban, magas házak között, és erdőben is. Általában van egy minimális eltérés a futóóra és a telefon között, de nagyon ritka, hogy 100m-nél több legyen, és azért általában simán 10 km fölötti távokról beszélünk.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák