Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz majom2 #1036 üzenetére

    ''...aztán 1-2 ezer forintos csodákon hallgatják...''

    Egyetértünk! Én csak arra lennék kívnáncsi, hogy mennyivel nyújt ezt többet egy Sennheiser CX-300-nál. Asszem a Sennheiser-es topicban olvastam, hogy valakinek volt Shure fülese is és CX-300-a is, és utóbbi sokkal jobban bejött neki. Szóval nem mindig jobb a ''jobb''.
    Nem vagy véletlenül pesti? :U

    ''...hanem alapból tisztán kihallani...''

    Zene közben is hallható (bármilyen hangos legyen is az)?

    ''...de eddig még nem akartam MP3-al meggyalázni...''

    Pedig meg kéne. Ha ott is hallani, akkor nincs mit tenni cserélhetsz le mindent az új füles miatt. :DDD
    Sajnos egyébként egy minimális fehérzajjal úgy látom mindenképp számolni kell az ilyen in-ear típusú fülesek ill. a hordozható MP3 lejátszók esetén. Mióta CX-300-am van azóta én is hallom a bekapcsoláskor fellépő kis zajt (iAudio U3, iRiver iMP-550). Ez utóbbi viszont zenehallgatás közben (utcán aztán pláne) szinte teljesen elvész.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz majom2 #1036 üzenetére

    most jut eszembe, valahol (talán a cnet-en?) olvastam egy cx300 tesztet, ahol lényegében valamelyik komolyabb (és természetesen jóval drágább) shure-ral vetették össze,
    szerintem (de szerintük is) nagyon komolyan helytállt. természetesen találtak benne kivetnivalót (mármint a hangjában), de összességében ők is jónak találták.
    én úgy vélem, hogy ha az ember meg tud barátkozni az in-ear monitorokkal járó eselteges kényelmetlenségekkel (ld szélzaj, kábelzaj), annak ez a Sennheiser egy igazi best-buy.
    én utcán egyáltalán nem használom, mégis marhára örülök, hogy megvettem, mert utazás közben hihetetlenül jó szolgálatot tesz (buszon, autóban). nomeg szépen szól ;)

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák