Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz <Adamsky> #1037 üzenetére

    Én csak arra lennék kívnáncsi, hogy mennyivel nyújt ezt többet egy Sennheiser CX-300-nál. Asszem a Sennheiser-es topicban olvastam, hogy valakinek volt Shure fülese is és CX-300-a is, és utóbbi sokkal jobban bejött neki. Szóval nem mindig jobb a ''jobb''.

    Fogalmam sincs :) mivel ezeket ugye nem lehet meghallgatni - a drágább darabokról nem is beszélve amik jórész be sem kerülnek az országba - nem volt mit tenni, annyit olvastam róluk amennyit birtam (head-fi.org rulz!!!) és igy maradt kettő: ez és a shure 4c.
    Nyilván nem szól annyiszor jobban amennyivel drágább, de gondolom azért jobb. Persze nem mindig a drágább a jobb, meg ugye bejön a szubjektív tényező is, de általában azért nem ez a helyzet.
    Pesti vagyok :)

    Zene közben is hallható (bármilyen hangos legyen is az)?

    Hát igen. pont ez a gond.

    Ha ott is hallani, akkor nincs mit tenni cserélhetsz le mindent az új füles miatt.
    Tuti h hallani. de majd azért megnézem. akartam is mondani h aki jót akar ne vegyen jó fülest, mert egyből kiderül az igazság sokmindenről ;)

    minimális fehérzajjal úgy látom mindenképp számolni kell az ilyen in-ear típusú fülesek ill. a hordozható MP3 lejátszók esetén.

    itt azért gyorsan hozzá is tenném h ugye nyilván nem a füles miatt... :( mármint h nem az teszi bele a zajt. csak megmutatja. mint minden jobb dolog ugy általában.

    Ez utóbbi viszont zenehallgatás közben (utcán aztán pláne) szinte teljesen elvész.

    Hát igen, utcán valószínű nem fogom hallani, de azért én szeretném beltérben is használni... :U

Új hozzászólás Aktív témák