Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz Valdez #10153 üzenetére

    Hali!

    Én rángattam is a végletekig EVGA Precisionnal. A 650-es GPU nekem volt 672 is, meg a memória is volt 1008, de akkor már egy-két artifact-ot mutatott a ATITool... Ami a meglepő, hogy a 3DMark06-ban nem született nagyon kirívó eredmény a húzott és az alap közt... Viszont a Resident Evil 5-ben jött pár plusz FPS (minden fullon, 4x-es élsimítással 40körüli FPS-t simán produkált). De alapon is simán elfut a COD6:MW2 maxon, 4xAA-val, effektív felbontáson :C
    Valahol vannak screenjeim is róla, nemtom hol...

    A CPU-t BIOSból nem lehet húzni, ez nemis nagyon meglepő, SETFSB-vel nem próbáltam, mert nem tudom az órajelgenerátor típusát, hasraütni meg nem akarok, mert elég hamar el tudnám füstölni vele, és azt nem igen akarom :DD

    Üdv: Ex

    Szerk.: a GT330M szintjét simán hozza teljesítményben! Nagyon jól össze van rakva a lapi, csak az a ku*va Win7 ne vágná haza :((( Nagyon tud idegesíteni, mikor a WoW nem tölt be egybűl, meg kerreg a vinyó feleslegesen...

    Vki rakott már WinXP-t, vagy MacOS-t Pi3560-ra???

    [ Szerkesztve ]

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák