Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz Gondwana #11419 üzenetére

    Köszi a kimerítő választ... :R egyébként a rendszervaku nálam a vázzal azonos gyártmányú vakut illetve azt jelenti, mikor a vázról a vaku minden funkciója vezérelhető. De most a lényeg nem ezen van, hanem azon, hogy ezek szerint ha felpattintom a kb 6e jó magyar forintért beszerzett űbergagyi RF-603 cuccom a vázra a vakupapucsba, akkor vígan villogtatja majd nekem a Canon vakum, és nem kell használtként eladni valami piti összegért.
    Hogy miért lett anno (vagy 4 éve) pont RF-603? A válasz egyszerű, ilyet listázott csak az ebay ha rákerestem a trigger és a Canon szó összetételre és semmi más értelmeset 10e alatt. (Wansenről tőled hallottam most először) Full hobby használatra valahogy nem volt érkezésem ennek a többszörösét kifizetni az 1 db vakum vezérlésére. Azt azért hozzáteszem, hogy a leírásban TTL Passtrough szerepelt azért vettem ezt, de már csak használat közben szembesültem vele, hogy a fele se igaz annak amit leírtak. Ennek ellenére sokáig megelégedéssel használtam (mig meg nem vettem az RF-622 párost) és nem kevés jó "egylámpás" sorozatot gyártottam vele, arról nem is beszélve, hogy remekül funkciónál mint rádiós távkioldó.

Új hozzászólás Aktív témák