Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodPandus

    csendes tag

    válasz zolikaDB #251 üzenetére

    Üdvözlöm a Hölgyet!

    Végre koedukáltak lettünk... :C

    A külföldi munkáról csak annyit, hogy ez a válság itt is lecsapott rendesen.
    A másik magyar elment egy másik helyre privátba, mert kettőnknek annyi munka volt csak, hogy a cég csak 180 órát tudott garantálni.
    Így most megint egyedül maradtam, nekem meg majdnem sok lenne, ha a német kölyköt nem tanítottam volna be már egy kicsit.
    Ő szériázik két gépen, én meg egy gépen csinálom a speckót. (hiába, én vagyok a főnök ;] )
    Viszont a szériákat is nekem kell beállítanom, mert programozni nem tud, ami jobb is.
    Kicsit link, meg a fejében is káosz van, ráadásul szakmája sincs. csak törne halomra mindent.

    Frankfurtból az összes magyart hazaküldték, már csak egy CNC-s van, mert szükség vana munkájára, de ő is csak decemberig, utána viszlát.
    Nekem szerencsém van, mert a főnökkel ketten csináljuk a bevétel 90%-át, tehát engem nem engednek.
    A cég, aki ide kihozott, átmenetileg nem is küld ki, melóst, de ez januártól változhat.
    Annyiban jó, hogy nincs annyi meló, hogy nem kell megszakadnom.
    Viszont valszeg december közepéig holnaptól átállok a 14 órás napokra, ha azt akarom, hogy legyen kavics rendesen félhónapra is.

    Általában 8 euróval veszik fel az újakat, nekem már 9 van, de én már kinn vagyok egy éve.

    Egyébként, ha valaki kijönne, akkor küldjön emilt nékem, és jól megkérdezem... :K :))

    Amit tudnom kell, az az, hogy milyen vezérlők vannak meg, mit csinált az illető, valamint mennyire gyorsan tanul. Jogosítvány előny, de nem feltétel. Azért jobb, ha van, mert munkába is kell járni, meg kocsi sem árt, ha van. Hazamenetel, ilyesmi.
    Van vonat, meg busz is, de kocsival gyorsabb.

    Majd holnap rátok nézek... :))

Új hozzászólás Aktív témák