Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz devil-k #49639 üzenetére

    (#49639) devil-k Igen ebben igazad van, viszont ha leülsz valamit csinálni, akkor elötte naggyából megtervezed mit is és hogy is akarsz. mivel kapkodtam , ezért 1-2 apróságot elnéztem és valószínü ez okozta a vesztem. Ahogy néztem most Ubi server 17.10 ment fel + Samba + Openssh-t tettem fel csomagból. Ezután Gui miatt feltettem a xubuntu-desktop-ot mellyel felment a pulseaudi hangvezérlő is, és erre mivel okos voltam és kapkodtam EGL-es kodi miatt alsa-util-t is feltettem, mert ctrl+c és ctrl+v-vel csináltam.
    Ezért volt az hogy szívok vele szerintem. Majd 2 ünnep között megcsinálom rendesen és utánaolvasok neki, mert a gui felület is felesleges, csak még elég kezdő vagyok benne úgy érzem.

    Amúgy múltkor segített az is alhogy rákerestem az alsa szóra, hogy régebben ugyanezzel szívtam, elkapcsolta mindent, kihúztam a kábeleket vártam 10mp-et majd visszadugram és tökéletesen ment. :DDD

    (#49632) Skillet : Utólag mindig röhögök magamon mikor idegességemben írko egy hsz-t és valahogy magyar létemre töröm a magyart. :DDD

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák