Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jayjay

    tag

    válasz bikmakk #4467 üzenetére

    Ezt a hűtőt én is néztem, ezt a kettőt ajánlották(CM GeminII S, Scythe Ninja Mini???),és ezeket találtam érdekesnek Zerotherm CF800-CF900, CM Vortex, Asus Triton 70.
    Találkoztam egy rövid személyes teszttel evvel a házzal kapcsolatban, amiben írtak jó dolgokat(említetted is), rosszakat is.
    Schlecht:
    3 Lüfter zu laute, nicht temperaturgesteuerte Lüfter (2x60mm, 1x80mm?) die dummerweise noch Stromanschlüsse haben, die man nur direkt am Netzteil betreiben kann. Wer kommt den auf so eine blöde Idee, für was werden die meisten Mainboards eine Lüftersteuerung haben.
    Der Mainboardschlitten ist hinten mit 7!!! Schrauben befestigt und trotzdem nicht richtig fixiert.
    Nemtom de én úgy vagyok vele, hogy az előbb említett alaplapot csillagászati áron biztos nem venném meg.Szerintem sokkal kompaktabb megoldás egy alaplap+videókártya, ha nem a fogyasztás a fő szempont.Természetesen a legfontosabb, hogy mire kell a gép.

    HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

Új hozzászólás Aktív témák