Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elttiL

    senior tag

    Üdv! HTPC szoftver kiválasztásához kérnék egy kis segítséget. Előre szeretném leszögezni: nem hdmi, nem full/fél hd. Tudom, hogy van tisztán HTPC szoftver topic, de 4 napja felé se nélz senki... Adott egy csinos gépecske egy Asus Pundit /1giga ram, 3700+-os s939 proci, 500giga hdd/, ő lenne a tv, avi, divx, dvd, kép néző gép. T-home-os tányéros tv, svideo-n rákötve tunerre /Leadtek Winfast XP2000Expert/, 22"-os wide monitor. Cél lenne, hogy a tuner távjával lehessen irányítani htpc szoftot /=tv indítása, leállítása, winyón levő avi-k stb-k indítása/. Mit ajánlanátok? Próbáltam xbmc-t nem megy a tuner, mytvbuntu nem boldogulok a tunerrel. Mediaportal, szintén nem tudok képet kicsikarni belőle. előző kettő menüjében tudok boklászni a Leadtek távjával. /mythbuntu frontend backend dolgaival nem tudok mit kezdeni, nekem erről gépről menne a tv, csak ezen a gépen nézegetve /ugye ha több tuner lenne, illetve kábeltv lenne settopbox nélkül, akkor lehetne a tunerek által vett jelfolyam stream-elését a többi hálozaton levő izé felé./ Még egy XPMCE-t kipróbálok... Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák