Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Dare2Live #36 üzenetére

    Mégis miért kellene odaköltöznöm? wtf, miért nem te mégy oda, ha ennyire ajámlod? :D

    Nem vitattam egyébként a globális felmelegedést, nem tudom hol láttad, csak annyit mondtam, hogy kicsit azért túltolják a hisztit, szokásos viulágvégevárást, miközben azért eléggé képlékenyen változnak a jóslatok, lehet jövőre megint mást mondanak. Na meg bármit is prognosztizálnak, az teória, mivel még nem történt meg, elég sokszor kiderült már klima kapcsán is itt-ott, hogy a valóságban nem minden ugy történik, ahogy a tudósok megjósolják, lehet jobb is, roszabb is, vagy csak valami teljesen más.

    A konteós részt nem is értem hogy jön ide, attól nem lesz valaki konteós, mert van véleménye, felejtsük már el ezt az egybites világnézetet. Eléggé követem egyébként a témát és minél többet olvasol, annál inkább rájössz, hogy mennyire sok változós a dolog és mennyire nem biztos szinte semmi. plusz ugye én nem vagyok depire hajlamos, inkább pozitivan állok a dolgokhoz, szerencsére nem kötelező napi 2 órát szorongva a semmibe révedni, hogy "minjá világvége.

    [ Szerkesztve ]

  • carl18

    addikt

    válasz Dare2Live #38 üzenetére

    Idén járon jön a EL nino szóval nagy buli lesz az biztos.
    Ne agyald túl, 10-ből 3 ember tesz valami a maradék 7 meg szarik az egészre.
    Addig úgy se veszi komolyan még a saját bőrén nem érzi komolyabban.
    Mikor nem lesz mit enni, majd akkor indul a társadalmi összeomlás de lehet 10-20 év is mire ide eljutunk.
    Sokan még mindig szénnel fűtenek, ami tudtommal egyik legrosszabb.
    Sok-sok Co2 megy tőle a levegőbe, itt csak úgy lesz változás ha összeomlik a rendszer.
    Vagy elfogy az összes foszilis anyag.
    A bolygó átlag hőmérséklete magasabb lesz 1,8 fokkal, ez még jelentheti magyarországon 5 fokkal lesz melegebb mint mondjuk 1970-1980-ba.
    Amúgy a 2050-re igért max 1,5 fok szerintem nem lesz meg sehogy se.

    #12Sinesol
    Elkényelmesedtél, nem a időjárásnak kell alkalmazkodni az emberhez. :(

    (Intel 14900KS)
    Processzoroknak nem kéne valami limit? Mi az adott max amit egy háztartási (Mainstream) gép felvehet maximum. (Mondjuk 250 watt) és ez a határ?
    Értem én hogy gyors ez, de a pár százalék extra órajel nem ér ilyen felárat dupla annyit kérjen.
    Játékra a 7800X3D keveset eszik még is nagyon jól szerepel.
    Nekem a alul feszelt R5 3600 30-35 wattból el van játékok alatt.
    :K
    Hiába gyorsabb a 14900K gyorsabb úgy hogy 3X annyit fogyaszt az hol előrelépés?

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • Hoby

    tag

    válasz Dare2Live #36 üzenetére

    Csak szólok hogy pár éve elengedték a globális felmelegedést. Most a klímaváltozás a menő :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák