Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz csibe1 #69713 üzenetére

    Nincs HD20am, de az SP40A is ilyen, és könnyebb. Szerelni tökéletes (ha nem nagy a fejed, vagy nem a sapkára akarod venni). Nagyobb fejre, bukóra, futni/bringázni már nem annyira jó, mert nyúlik/rugózik benne a lámpa.

    BBD: Ha a hidegfehér fény számára megfelelő, a Fenix elég korrekt cuccokat gyárt.

    MC12 volt nálam, korrekt, viszont beltérre nagyon sok, és kültéren is inkább pár méterről jó.
    A 60 lumenes állása inkább 90 volt, az MC18 86 lumenje nem tudom mennyi. A papíron 3 luemenes állás viszont tényleg 3 lumen közeli lehetett, az meg kevés volt nekem.

    MC18 ársávjában inkább SP40A amit vennék/vettem; vagy kettő között Fenix HL60R egy nagyon jól sikerült lámpa pl. (Nitecore HC60 v2 is jó lehet, de az 1 és 40 lumen között nagy a lépcső picit, és a a turbo is benne van a 'körben').
    Ha viszont nem kell neki messzire világítania (bringázás erdőben vagy hasonlót kell érteni ezen), akkor lehet hogy egy szórt fényű Skilhunt H04-el jobban jár, amit a hardveraprón be tudtok szerezni, és szintén elég korrekt minőségű.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák