Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mittu88

    senior tag

    Na hazaértem Gibbs fórumtárstól.
    Három lámpát mértünk meg:
    Citipower C8 utánzat: Ez volt ugye a problémás darab, az elején 1-2 pillanatig működött, aztán megszűnt ez a feature. Gibbs szétszedte, forrasztásokat ellenőrizte, ahol sok volt az ón, lekapargatta, plusz a reflektorra aljára tett valami ragasztható papírlapot (nem tudom a nevét, ha valamit rosszul írok, nyugodtan javíts ki), hátha a reflektor okozta a hibát. Ez sem segített, viszont észrevette, hogy a pill-en (szintén javítható :K ) van egy felesleges gumitömítés. Ezt kivéve hasított :)
    Eredmények:
    kék TrustFire 2500mAh-s akkuval (3,97V feszültségen) max fokozat 2,55A, közepesen 1,25A, kicsin 0,25A.
    TrustFire lángnyelves akkuval (4,09V feszültségen) max fokozaton 3,19A, közepesen 1,25A, kicsin 0,25A.
    Tehát max fokozaton direktbe megy a cucc.
    Citipower 502b utánzat: Ez a lámpa megérkezésétől kezdve rendesen működött.
    Eredmények:
    kék TrustFire 2500mAh-s akkuval (~3,95V fesz-en) max fokozat 2,30A, a többire sajnos nem emlékszem.
    lángnyelves TrustFire akkuval max fokozaton 2,50A volt, de ez se biztos, a többi meg még homályosabb :DD
    Ádyka fórumtárstól vásárolt Police 50W lámpa Q3 leddel (vagy Q5):
    kék TrustFire 2500 mAh (3,93V feszültségen) max. fokozaton 1,20A (ami nagyon jó eredmény, mert ezek a led-ek 1A-ig hajthatóak nagyjából, ennyi plusz még belefér)

    Összességében megéri licitálni ezekre a lámpákra, nagyon jó az ár/érték arányuk. Én az 502b utánzatot 10.05$-ért vettem, a C8 utánzatot pedig 14.05$-ért.

Új hozzászólás Aktív témák