Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    válasz nemethbalazs #49849 üzenetére

    Itt irtak errol a lamparol, erdekes az akkunal levo hutoborda, marmint oda miert kene?
    http://budgetlightforum.com/node/61937

    22 dollart megerhet, jobb, mint amit ennyiert bringaboltban kapni, peldaul Velotech es hasonlok.

    De ez a fogazott roogzetesu konzol nem tetszik, mert nem hiszem, hogy eleg erosen lehet rogziteni:

    Meg inkabb tettek volna bele ket 18350-es akkut, mint azt a beleforrasztottat. Foleg, hogy egy sima gombnyomas bekapcsolja. Utalom az ilyen lampakat, csomoszor bekapcsolodott a taskaban, vilagitott egesz nap vagy mig le nem merult... Tehetnenek ra valami biztonsagi kapcsolot, hogy megmaradjon a gyors ki- es bekapcsolas. Ennel a C01-nel megoldas lehet az uzemidore egy powerbank, mert tud vilagitani toltes kozben, de akkor me'g azt is valahogy rogziteni kell.

    Ha me'g akciozgatnak, akkor azert lehet vennek egyet.

    ZozzV6: "Mondta hogy Ausztriában a rendőröknek az nem elég hogy lámpa van a bringán. Csak ha kifejezetten bringalámpa van tajta. Különben repkednek az eurók. Rövid időre kipróbáltam és a vetítése nem rossz de az üzemidőt nem tudom megmondani."

    Nahat, nem is tudtam, hogy Ausztriaban is csak StVZO minositesu lampakkal lehet csak bringazni.

Új hozzászólás Aktív témák