Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz Masooo #45665 üzenetére

    no. találékony megoldásként védett akkut tettem a csodalámpába ami kilógott és így óvatosan csatlakoztattam hozzá a c8 sima kapcsolóját.
    Ezzel bekapcsoltam.
    Kivittem az utcafényes 90m tesztre és nem volt sokkal rosszabb a látott kép, mint amit a c8 hpl tud, sőt a vetítési kép is elfogadhatóan szép kerek volt. A távolabbi világításnál már valamit kopott a fénye, de a 150m távon is egészen látható ereményt hozott, ott a c8 már jobban domborított kicsit, de még mindig azt mondom, nem annyival, hogy a q2800-ra azt mondjam, használhatatlan vacak.

    Igaz, a c8 harmada árban, az eloxálás fényévekre van a q2800 minőségétől, de fényben, 2 akkuval hozza azt, ami nagyon kell.

    tetszett, de én nem venném.

    itt egy kérdés:
    a c8 lengőkapcsoló megjött de valahogy nem találjuk az összhangot. Ha bekapcsolom akkor fokozatot vált nem abban kapcsol be mint amikor kikapcsoltam és UE a hatást éri el az a kapcsoló is, ami csak felvillantja a lámpát amíg nyomva van tatva.

    Ezt nem lehet vhogy orvosolni? Avagy mit teszek rosszul?

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák