Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Crytek #9194 üzenetére

    Nem "arra a szintre" gondolok. A tényleges szintlépéssel nem fog lépni a skilled, amint irtam, azok gyakorlással, és trainerek segitségével (persze csengetni kell érte). Ha félreérthető voltam, szorrika; itt az egyes skillek szintjeire értem, pl. a te esetedben a Destruction-ra. 50-es Destruction elérhető viszonylag hamar, az én karimnak 15. szint körül volt 50-es (Journeyman) a Destructionja. Nem a tényleges szinttől, hanem a szóban forgó varázslatért felelős skilltől függ, milyen varázslatokat tudsz használni. Természetesen ugyanez vonatkozik minden más tipsu varázslatra. Ha vágod az angolt, javaslom a linkelt oldalon ezügyben körülnézni, megismerheted az alapokat, hogy függnek össze egymással a skillek, és az attributumok.
    Eleinte tényleg nehéz tud lenni, sokszor egy farkast is kinszenvedés agyonvágni egy silverkarddal. Azzal a karddal, amivel egy fejlettebb karakter két husantásból padlóra tesz egy minotaurt.
    Én azt javasolnám, az elején türelem. Ha destruction skillt akarsz hegyezni, használd a lehető legegyszerübb, legputribb varázslatot, amit ez a skill hajt, pl az alap flare. A fő küldivel meg ne foglalkozz, elvan az egy ideig magában (ha még nem tartanál ott). Próbáld fejleszteni a skilljeid, azok használata által, gyüjts lootot, amiket eladva akár trainelheted magad megfelelő oktatóknál.
    Egyébként a mostani Oblis karim 50-en van ténylegesen, de már nem nagy kihivás vele, 100as Sneak-el lesből egy minotaur egy ütés. Ellenben nyilazni nem tud, 17-en van az idevágó skillje:) Nem használtam, nem nyilaztam sosem, igy nem fejlődött.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Crytek #9194 üzenetére

    Ezt a dolgot ugy tudod fejleszteni, hogy feszt, azaz allandoan azt hasznalod.
    Tehat akkor kardozas helyett allandoan csak azzal a kis tuzgolyoval harcolsz.

    Van ra keplet is, hogy hogyan fejlodsz, asszem ha ellosz egy tuzlabdat az 0,025 pont.
    Es ahhoz, hogy 1 pontot fejlodj az adott varazsmestersegben, ki lehet szamitani, hogy kb 40 tuzlabdat kell eldobj, hogy meglegyen az 1 pont, ugye 40x0,025 ha jol szamolom fejbe, ez viszont szorzodik talan a szinteddel is, vagy valami ilyesmi.
    Hogy megertsd a viszonyitast, mondjuk van 50 destruction-od, es mondjuk 100 tuzlabdat kell eldobj hogy 51 legyen.Viszont ha mar 99 a destructionod, akkor a 100 eleresehez kb 1000-et kell eldobj, valahogy igy mukodik ez a szintszorzo vagy egyeb szorzo miatt.
    Remelem ertheto voltam.

    A gyors magicka visszatoltodest 2 modon erheted el.
    Az egyik az alap modszer, a Willpower novelesevel erheto el, maximum 100, de cuccokkal feljebb is tolhatod.
    A masik modszer, amire en jottem ra kb 3 hete (gondolom mas is), 1-2 oldalt lapozz vissza, asszem ott reszletesebben leirtam, szoval a masik modszer az, hogyha keszitesz magadnak olyan varazslatot, ami mondjuk 120 masodpercig ad +100 willpowert.
    En olyan varit keszitettem, ami +100 intelligence +100 magicka 60 mp-re.Ez 362 magickaba kerul.Ekkor lesz +300 magickam (100 intelligence = 200 magickaval + a 100 magicka).
    300 magicka + 500 magicka (10 cucc, mindegyikbe 50 magickat ado Sigil stone : csuklya,ing,gatya,cipo,2 gyuru,1 nyaklanc,1 bilincs/beklyo es meg pajzsba is tehetsz) + 200 magicka az alap 100 intelligence miatt, szoval az 1000 magicka.
    Ekkor elsutom azt a varit, ami 100 willpowert ad 120 masodpercre (512 magicka ha jol emlekszem), igy a willpowerem kettozodik, kb 200 vagy picivel felette (bonuszok miatt).
    Ekkor elsutom a 100 int, 100 magic varit 120 mp-re. (652 magicka)
    Mindezek melle meg megihatsz sajat fozetet, ami dob a magickan es mondjuk +24 magicka pontot tolt vissza masodpercenkent.Ha jol emlekszem kb 1250 magicka pontom volt ezzel a modszerrel, pedig erdei elf vagyok, nem magustipusu hos.
    Szoval gondolhatod, 200 willpower+24 magicka pont - ez marha gyors visszatoltodest eszkozol, mondjuk en olyan 600 magickas varikat is csinaltam, ugye ezt 2x tudom elsutni, igaz, hogy a nagyon eros szornyek kivetelevel mindegyik meghal tole.Nagyjabol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák