Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Kassadin #9164 üzenetére

    Obliban erősek?? Tolj egy kört a Nehrimben level20 felett, asszem megtudod hol lakik az úristen:D

    Lassan fejezem befelé, de nem akaródzik visszatenni az oblit, ez szebbjobb. csak azabaj, sok sidequest be sincs fejezve. Neki akartam állni a nexus toweres kvesztnek, három és fél napon át nyüglődtem, négyzetcentikként nyálaztam át gyalog egész kibaszott Treomart, léptem 4 szintet közben, összeszedtem fél tonna lootot... de csak nem nem találtam a Temple Hill-t meg a szinkódos zárat a nexus towerhez. Namondom, elég, körülnézek neten, hogy hol van. erre kiderül hogy csak a bejegyzésig van kész az ominozus quest. Mondom, aaaaanyátokat...
    Oblis beidegződés... Level 26 vagyok, de Blockom 27. Mondom, wtf... japersze, itt trainerek vannak, ugy lehet fejlődni... Nézem, 94 TP... persze hogy mindig levertek két hussantásból.

    Más
    Nyúz van, kaptam egy levelet egy másik ayleid-mániás moddertől, elmeséltem neki a kinomat, nemtom lesz-e lépés, perpill semmit sem értek abből amit mondott eddig:D
    Morrohunék nem válaszolnak lassan 1 hónapja. Szal nemtom hogyan tovább, de perpill ha rágondolok a sok álmatlan éjszakámra, a majdnem fullos veyond, nenalata, maladára, amik elkészülek már, és a tetves nif szarságok miatt lesz csőd... hát legszivesebben felnégyelném azt aki kitalálta...:S

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák