Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz parandroid #5287 üzenetére

    XBoxon gyenge a grafikája Oblinak, és teljesítményben sem annyira stabil mint ahogy azt hinnétek, láttam videót valamikor youtubeon ahol bemutatták hogy azért nem totál stabil ott sem az fps.:)

    Amúgy meg lehet fps-t stabilizálni és egyszerre szép grafikával játszani.:) Én ezt csinálom. Csak tudni kell hogy mit kell kihagyni, mit mire kell átírni az ini fileban és voila.

    Csak pár tipp:
    -UGrids helyett, használj Lodreplacereket.
    -QTP3-nak van butított változata
    -4x AA kellően sima éleket ad hogy ne zavarjon, nem kell 8x-os,
    -ini-ben be lehet állítani hogy előre töltsön áttöltéseknél egy csomó dolgot, ezzel növeled a betöltés idejét, de csökkented a "stutteringet" vagy magyarul a random néha meg-megakadásokat.
    -aztán iniben lehet növelni a Threadek számát egyes műveleteknél, ergo jobban kihasználja az erős többszálas procit
    -továbbá lehet növelni hogy mennyi memóriát használjon egyes dolgok tárolására (pl hány régió cellát buffereljen, és mikor űrítse azt), sok memóriánál érdemes szépen növelni

    Hirtelen ennyi jutott eszembe. BC modot tényleg csak akkor ajánlatos használni ha 4870ed van, és min 3,5Ghzes c2d. De szép a játék BC nélkül is azért, meg amúgy asszem a BC nek is vannak egyszerűsített változatai, bár én csak a rendeset használtam még.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák