Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #72042496 #5291 üzenetére

    Tedd fel azokat a grafikai modokat, amelyek mi használunk, aztán a 8800GTS-ed elmegy csicsikálni. :P :DDD Asszem Jorus is egy olyant cserélt le 4870-re.
    Nekem 3870-en és 8800GT-n ugyanúgy akadt, mint Zállat, ha mindent maxra toltam. Persze nekem van egy olyan fura szokásom, hogy a "mindent", és a "maxra" kifejezések jelentése miatt ezt szó szerint alkalmazom (szinte látom, ahogy most röhögnek a többiek gonoszan a monitorok előtt :) ), azaz játékban teljes grafika + HDR, driverből meg 16XAF, 8XAA 24XEdge-Detect + Temp AA. Na, ezekkel, és a graf. modokkal tud min. 27 FPS-t a 4870 1680x1050-ben (és egy vizuális orgazmus pl. egy napfelkelte Cheydinhalban). Így hát nem reális, hogy maximum grafikán (ami a 8XAF és a 4XAA miatt nem is az) egy 8800GTS élvezhetően vinné a játékot 1920x1080-ban. Ott graf mod vsz. nincs egy szál se. Tehát nem is maximál a gyönyörűség (persze azért szép).
    Nem 1920x1200 az? :F
    Felesleges feljebb húzni a szűrőket? :F Szerinted. :) Majd mindjárt jönnek a képlinkelgetős társak, aztán megmondják, hogyan szúrtam ki még a 4XAA-t is a képeiken. :DDD Játékban is zavar, ha nincsenek a fenti full beállítások, persze nem eksön közben. ;) OK, elismerem, 1920-as felbontásban lehet, hogy én sem venném észre. :R Viszont a Box és az Edge-detect közti különbség nagyon durva tud lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák