Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #4844 üzenetére

    Bocs a késésért, a hsz-m után rögtön mentem szunyálni, kiheverni a tegnapit... Többé kevésbé sikerült :DDD

    A grafikáját nem bántottam, félreértettél. Az ugrás hiánya abból fakad például, hogy a motorba nem volt beépítve. Ezt leszámítva hibátlan, mind grafika, mind mozgások terén. A kezelés tényleg megszokható, bár én sem szeretem a külső nézetes mászkálást. Obliban ugyan szoktam, de csak hosszú sétáknál. Witcherben is a válfölöttit használom, az a legbarátibb. Az az "ide kattintok, ide megy, oda kattintok, oda megy", nekem nem tetszik. Nem túl RPG-s szerintem :B
    A mozgásokról meg csak annyit, hogy nagyon színvonalasan vannak kidolgozva, és többnyire nagyon szépek, és impozánsak. Igaz a kivégzések elég viccesek olykor, de ezt is a motor hibájának rovom fel. Sőt nem is hiba, inkább korlát....

    Amivel összefutottál, az nem csalás, hanem pech. Mellesleg 6ot ki kéne tudni nyírni az elején is, szégyelld magad ;] Pedig én még "nehéz" fokozaton tolom. Hozzáteszem, h Spoiler az a hülye ghoul-os küldi is pont élt, amikor kísértem a csajt, és amikor megtámadott 3-4 bargeszt, akkor pont ott volt egy ghoul is, az uccsó oltárnál. Nah ott én is beszoptam :D De reloadnál okosabb voltam...

    Amúgy utána a csajszi elhív ugyebár "valahova" másnapra, de az a gáz, hogy nem emlékszem a részletekre, és a küldi eltűnt a Naplómból. :F SpoilerOFF

    Übersoldier? Az nagyon über játék :DDD :C Én azt hiszem az eggyel játszottam, de ritka poén volt. Szó-szó, nem volt rossz, de én mindig is jobban fogok húzni egy CoD-hoz. De ha pl a CoD2-vel összehasonlítom az Übersoldier-t, akkor nem mondom, hogy a CoD a győztes. Csak a név miatt asszociál mindenki a CoD-okra, de lehet jobbat csinálni. Bár aláírom(vélemény!, nem tény!!) hogy nagyon jók a CoD-ok, a World at War-hoz is sok reményt fűzök.

    A honlapod meg sasolom, kíváncsi vagyok mire jutsz ;]

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák