Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #1871 üzenetére

    eszembe jutott egy Pro tipp. Gondoltam megosztom.
    A csontkulcs mivel mesterségesen növeli a szintedet 40-el, ezért amikor azzal fejlődsz szintet, akkor a kövi van: X szinted, csontal X+40, namost ahoz hogy X+40-ről lépj szintet sokkal több experience/nyitogatás kell mint simán X-ről. Ezért nagyon ajánlatos azt csinálni hogy amikor látod hogy a kis kijelzőben a piros csík már majdnem végigment a Security skill-nél, akkor lerakod a földre a csontkulcsot és úgy léped át a szintet. Ekkor az fog történni amikor szintet lépsz ugyanúgy fentmarad a piros csúszka, vagyis még 1 sikeres lock-beakasztással lépsz még egy szintet. Egészen addig amíg ki nem fullad az azon a szinten összeszedett experience. Nemtom érthető vagyok e. Egy példa, pl 80-ról 81re való lépéshez kb 3szor annyi xp-kell mint 40ről 41-re. Ergo ha te skeletonkey-vel vagy 80-as, akkor ha lerakod a cuccost és úgy lépsz szintet akkor 3szor léphetsz szintet. Sztem ez nagyon hasznos trükk, és igencsak meggyorsítja a fejlődést.

    Üdv: SystemRoot

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák