Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    Ez bizony nem egy mai játék és a topik sem pörög már de hátha jár erre még valaki és tud segíteni. :K
    A Skyrim után úgy gondoltam, megkukkantom milyen lehet az elődje: bizony nagyon ott van a szeren - pláne a korához mérve. Még az elején járok de nagyon megfogott.
    Mindjárt lett is egy kis problémám, azért szaporítom itt a szót. :B
    Szóval Cyrodiil-ban a Piac negyedben a kereskedők vezetőjénél Jensine-el van két küldetés amit az NPC-kel való beszélgetésből kaptam. Az egyiket megcsináltam (a hullarabló ruháit áruló kereskedő) a másik egy korrupt őrrel lenne kapcsolatos, de mikor rákérdezek Jensine-nél azt mondja nem bízik bennem, húzzam el a belem. :(
    Megcsináltam vele ezt a tárcsás bizalomfejlesztő izét is valamennyit sikerült javítanom a kedveltségemen, de még így sem adja a küldit. Fog ez változni, vagy ezt a feladatot már buktam? Egyébként a zsákmányolt cuccokat főleg neki adom el mert úgy vettem észre ő fizet a legjobban - ha ez számít valamit. :F

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák