Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz MasterMind #11475 üzenetére

    Nem a legjobb választás hardcore moddolással végigjátszani, mert ha hiba merül fel lerombolja az első játék varázsát. De te tudod.
    Ezesetben legfontosabb a jó alap. Directx legyen a leglegleg frissebb 9c, a post írása óta bőven jött ki update.
    Oblivion fel.
    SI fel.
    0416 SI patch fel.
    Ezután rakjad az OBSE-t (OBMM feltételezem már fentvan)
    Ha OBSE-vel megy rendesen akkor kész az alap.
    Tedd fel a kedvenc modjaidat, ami kell, beleértve a DLCket és az UOP-okat.
    Ezután következzen a QTP és egyéb texturás modok (A régi shotokon nálam QTP., ITF/ITF2, Lush&Gaudy voltak csak. A Lush opcionális, elég keményen megváltoztatja a fákat, szerintem jó részük hülyén néz ki de ez szubjektív.) Ide tartoznak még a test/szem/faj/stb modok is.
    Járasd be, hagyd beindulni a modokat (első üzenetek stb), ments egyet. Ezt a mentést tedd is félre, LW-hez majd kellhet, ha elrontod (el fogod elsőre).
    Most pedig OBGE a leírtak szerint mehet fel, LW pedig utána. Ha lesz felülírás akkor az oké.
    Ha LW kell akkor én a V2-t javasolom, mint írtam is. V3 annyiból jobb hogy már gyorsabb, és több shader modul van hozzá. A régebbivel sebességet és speciális(abb) shadereket veszítesz, mint pl FXAA meg hasonlók. Amit láttál screenshotokat azon az OBGE v2 üzemelt, tehát sokkal nem jobb a 3.

    Ha valóban a V2+LW kell akkor megnézem melyik release-ek mentek jól.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák