Hirdetés

Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Hello.

    Na: tök gáz... még valamikor fél éve kigyúrtam 1 ''tipikuss'' mage-et, ami azt jelenti, h azonnal elkezdtem a mage guild questeket, majd mikor archmage lettem, és bejárásom lett a spellmaking oltárokhoz (ahhh, boy - greatest fun ever :)) ), elkezdtem gonosz varázslataim megtervezésébe. Szerintem ez az igazi steisz, az ultimate-top-power-salvation-of-all..stb. (több hülyeség nem jut eszembe).. szal megkreálni a saját varázslatokat.
    (Hozzáfűzném, ilyen ranghoz járhatott volna pl. 100-nál nagyob beállítható sebzés destructioknál,stb.. - de ne legyünk telhetetlenek..)

    Megalkottam a számomra legviccesebb varázslatot: 50fire damage(1sec in 20 feet!))+100%weakness to fire(1sec)+drain health 100(1 sec)+silence for 10 secs (ez mind on target)+invisibility for 15secs on self...ehhe (néha silence helyett paralyze-t tettem be, képzelhetitek, milyen vicces volt, mikor para miatt minden célpont hasalt egyet... :DD ) (A fire damage-t kedvünk szerint módosíthajuk a kívánt elemnetálra - csak akkor megfelelő weakness-t is hozzá. :DDD )

    Természetesen ezek megvalósítátsához egy high elfre volt szükség, mások ezt a spellt el se tudják cast-olni...és így is a +100mana bonusos csillagjegyet válaszottam (má nemtom, mi az.) A spell-ből egymás után kb. 5-öt el tudok lőni...de mana recharge szerencsére elég gyors...
    Mindezt azér, mert úgy gondoltam, egy 30. szint körüli varázs-ló kari menjen KVÁCCS-ba meg a többi hülye főkveszt-helyre...
    Sok egyéb vicces varázslatot is kitaláltam, de ezt akartam példának.

    Pár hónap után mostanság kezdem folytatni, mert lett új gép, amin már jól is megy progi.
    A ''tök gáz'' a következő: miután nincs igazi ellenfelem, tök uncsi minden. Hiába jönnek így mindenhol azonos szintű ''szörnyek'' - így is...) A fő quest-ben ott tartok, h az összes nagyváros oblivion-gate-jeit be kell zárni - kurva unalmas :W :((( ...)

    Ehelyett szánalmas módon legutóbb már azzal szórakoztam, h kiirtottam imperial city nagy részét, több 10 000-es bounty-kat gyűjtve...
    A fentebb részletezett spell invisibility-addonja miatt nincs igazi ellenfél, a közönséges civilek azonnal összeesnek, az őröknek talán tíz is kell, de mivel minden lövés pillanatában egyben láthatalanná válok, menekülnek, vagy rohangálnak összevissza :)) )
    Hát, ennyi...asszem megöltem a játékot a magam részére, ilyen karakter után se harcos, se íjász, se a többi kevert kaszt nem igazi hoz örörmet.
    De tanulság: mage rules :R

    Bocs a novellámért.


    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák