Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz zberi #4001 üzenetére

    Hát szerintem meg lehet próba képpen pont "downgrade"-elni kellene azt a flash-t. :U
    Ugyanis amióta megtörtént ez az átállás, azóta nálam is az van, hogy ha nem kapcsolom át ION-ra, akkor a CPU-ba integrált gyengébb grafikus vezérlő akadozva viszi.. (240p-n is)

    Ugyanis a flash átállásnak tömören a lényege user szemszögből, hogy a CPU helyett már "csak" a GPU-t terheli.
    Ebből kifolyólag egy gyengébb videóteljesítményű gép a régebbi adobe flash bővítménnyel esetenként jobban viheti mint ha frissítesz újra.. Én a helyedben 9-essel, vagy max a 10.1-el próbálnám ki. Az enyém azzal nem akad amikor IGP-re van kapcsolva, persze max 480p felbontásig..
    Nem 100%, hogy nálad is ez van, de szerintem egy próbát megér!

    Még azt nézd meg, hogy ha más oldalon beágyazott youtube videót nézel, vagy más pl indavideo szaggat-e teljes képernyőn. Nálam csak közvetlenül a youtube oldalán jelentkezik ez a "tünet"

    Tök jó, hogy átálltak egy elvileg jobb rendszerre, csak kizárták, hogy a régi vagy gyengébb gépekkel is használni lehessen.. Talán ahogy felbontást lehet váltani, a régi és új rendszert is jó lenne, ha engednék változtatni.. Mert ugye aabból, hogy a youtube-ról beágyazottat viszi, arra enged következtetni, hogy lehetséges lenne..

    szerk:
    Jah, most látom, Lars is javasolt downgrade-et is:
    "ha a legfrissebb van, akkor valami régebbit vadászni valahonnan"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák