Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel18

    csendes tag

    válasz Jetyke #1645 üzenetére

    Sziasztok, Megérkezett a válasz az ASUS-tól, amit már elég rég várok, és reméltem, hogy nekem adnak igazat, de mégse:
    "Tisztelt XXX,

    Csehországi szervizünk tájékoztatása szerint a készülék LCD paneljének sérülése nem keletkezhetett külső behatás nélkül. Nem található semmilyen arra utaló ok, hogy a készülék panelje a készülék (esetleg a gyártás során keletkezett) saját hibájából repedt volna meg.

    A külső behatás (tipikusan) lehet az LCD fedelére helyezett/ejtett nehéz tárgy, az LCD panel lehajtása, miközben az LCD és a billentyűzet között idegen tárgy van, vagy akár erős hőbehatás is. Ennek pontos meghatározása a szervizben vagy az ügyfélszolgálat által szinte lehetetlen, de ezek a tipikus okok az LCD panel olyan sérüléseire, melyek az Ön EeePC készülékén is megtalálhatók.

    A tipikus okok az EeePC kézikönyvének “Biztonsági óvintézkedések” fejezetében részletezettek, és nem tartoznak a jótálláson/szavatosságon belüli meghibásodások körébe. Ennek megfelelően az LCD panel sérülése csak ‘garancián kívüli’ szervizeléssel javítható.

    Üdvözlettel,
    ASOS-os főnök

    Továbbra is engem tartanak felelősnek a sérülés miatt...

Új hozzászólás Aktív témák