Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambanya

    csendes tag

    válasz V/ #56032 üzenetére

    Persze, ez természetes. Ha megnyerte (bárki - bármennyiért), hadd vigye!

    Viszont ha szépen érthetően kiírom, hogy a 10 alatti értékeléssel rendelkezők legyenek kedvesek üzenni mielőtt licitálnak különben törlöm a licitjüket, akkor aki ezt semmibeveszi (pláne aznapi regis), azzal nemigazán tudok mit kezdeni.
    Ha kell a cucc, írjon pár szót, mint ahogy én is megtettem anno amikor még 0-ás voltam, és láttam az eladó ugyanerre vonatkozó kérését!
    Ha nem tetszenek a feltételek (ár, szállítási idő, bármi), akkor nem kell licitálni. Ha pedig licitálok, akkor azzal elfogadom az eladó által leírtakat. Ez ilyen egyszerű!

    Egy időben csak ilyenek találtak meg, így kénytelen voltam tenni ezek ellen, mivel - ha jól emlékszem - min. 6 napig várni a fizetésre case nyitása esetén, ezalatt pedig lehet hogy más megvenné, sőt ki is fizetné.

    Honnan veszed, hogy milyen aukciókról írtam???
    Nem 0.99$-ről indítottam, hanem mindennek megvolt a korrekt kikiáltási/fix ára! Ha pénzbe került akkor is, nem biztos hogy magadból kellene kiindulni!

    Párszáz dolláros termékeknél kimondottan idegesítő ha licitálnak, vársz majdnem egy hetet és mégsem fizetik ki, majd ezt egymás után eljátszák veled 2-3szor! Ugyanannál a terméknél!
    A pénznek nincs szaga, ezért nekem bárkié megteszi, de hidd el, ha téged is folyamatosan átvernének a frissen regisztrált nullás linkócik, nem hiszem hogy nem szakad el a cérna az ötödik ilyen eset után!
    Mint írtam, kitapasztaltam kik szórakoznak az időmmel, pénzemmel és azokat tiltottam le.
    Ja igen, volt akinek még írtam is és cseszett válaszolni az üzeneteimre. Gondolod, hogy az ilyen fizetni fog??? Na, persze!

Új hozzászólás Aktív témák