Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz bambanya #56029 üzenetére

    Egy normális gondolkodású eladóra gondoltam.
    Maradjunk annyiban, hogy normál esetben azért nem törli a licitet. Ha valaki sikeresen licitált annak oda kell adnia. Ha még se akarja odaadni, akkor meg egy nagy.... Ezt természetesen a vevő értékelheti megfelelően
    Az extrém esetek ritkábbak.
    Az árút leveheti, mielőtt véget érne a licitálás, de a listázási díjat ki kell fizetnie. Azt meg nem látja előre, hogy hol fog megállni, így ha úgy gondolja, hogy nem fogja azt elérni, amiért oda adná és leveszi, az egy kicsit értelmetlen. Miért nem állított be minimum árat?

    Tapasztalatból mondom, nem egyszer megcsináltam már aznap regisztráltaknál.

    Az ő pénzük miért nem jó neked? Nem mindegy, hogy ki veszi meg?
    A korrekt eljárás a minimál licit ár lenne, ami ugye pénzbe kerül.

    Cancelling Bids Placed in Your Auction
    You should only cancel bids if you have a good reason to. Also, please remember that bids cannot be reinstated once they've been canceled. Here are a few examples of a legitimate cancellation:

    Bidder contacts you to back out of the bid.
    You cannot verify the identity of the bidder, after trying all reasonable means of contact.
    You want to end your auction early because you no longer want to sell your item. In this case you must cancel all bids on your auction before ending the auction.

    Because your cancellation will be put in the bidding history for this auction, bidders may ask you to explain your cancellation

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák