Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totyak

    aktív tag

    Üdv! Kínából vásároltam egy terméket, 23,22 ausztrál dollárért ( hogy miért aud, nem tudom). A postázási forma: Standard International Flat Rate Postage. Ez valami nagyon low end postázásnak tűnt, de ráérek várni. Eladó megadott hozzá egy tracking számot, az már kicsit gyanús volt, mert a terméknél nem volt említve nyomkövetés, főleg úgy gyanús, hogy márc 30-án fizettem ki a terméket, de a nyomkövetés már 23-tól él. Változik rajta a kiírás, valami történik, de nem is biztos, hogy az én csomagom. Egyelőre nem ír konkrét dolgot, hogy mi a célállomás, abból kiderülne talán

    Ami a lényeg, ma egy ilyen levelet kaptam az eladótól, nem ebayen, közvetlenül a mailemre:

    "Dear friends
    I am an eBay seller: xxxxxx
    We apologize for the inconvenience caused. My ebay account is under review. The item you purchased has been sent to the post office. The tracking number has been added to the paypal account. You can query the entire process of project shipment based on the tracking number. My email: xxxxxxx
    If you have any questions, please feel free to contact me. I will reply you in the first time. very sorry. Please understand that."

    Most ezt nem igazán tudom mire vélni. Mit jelent, hogy a fiókja ellenőrzés alatt van? Mi fog történni, kell tennem valamit, vagy csak várjak türelemmel, hogy megjöjjön a csomag, vagy lejárjon a becsült érkezési idő?

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák