Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evko

    aktív tag

    Sziasztok!

    Ez nem ebay, de talán valaki tud segíteni.
    Van egy "korrekt" üzlettársam, aki USA-ból szokott nekem csomagot küldeni.
    Lényeg a lényeg. Ugye van tracking number.
    Elküldi nekem a tracking numbert, de csak kb 3-5 nappal később kezd el "működni" a tracking, akkor azt írja, hogy feladva postára és ott is áll a postán abban a pillanatban, de onnan kezdve már frissül naponta.
    Ez minden alkalommal így van, amikor ő azt mondja, postára adta, onnan kezdve 1 hét kb, mire elkezd működni a tracking és 8-10 napra rá már itt is a csomag.
    Na most, én kérdeztem tőle, hogy mi a f*sz van, bárhonnan rendelek, de teljesen mindegy, hogy kína, usa vagy akármi, mindig max másnap megy a tracking number...
    ERRE Ő... Mert ő neten adja fel.. És ennek bizony ennyi az átfutási ideje...
    A kérdés, hogy ez valóban lehetséges, vagy teljesen hülyének néz?
    Véleményem szerint nem lehetséges, de nem tudhatom biztosra.
    Mindenesetre ha kínából rendelek valamit (legutóbb egy érintő panelt), az 10-13 napon belül itt van. Na de nem 7 nap múlva működik a tracking és rá 13nap, hanem simán a fizetéstől 10-13 nap múlva itt a cucc.
    Ehhez képest a korrekt üzlettársam ha küld valamit, akkor örülök, ha 5 nap után a trackingon azt látom, feladva..
    Ja, rendeltem már mástól is, de az USA-USA volt. Fizetéstől számítva 2-3 napon belül ott volt a cucc. De ez volt a maximum.

    Kíváncsian várom valaki válaszát, aki szakértője ennek, de legalább tudja, hogy mennek ezek a dolgok.

    Üdv mindenkinek!

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

Új hozzászólás Aktív témák