Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz zhagyma #4665 üzenetére

    Köszönöm a részletes infóidat. Ahogy látom, végül is annyira rossz nem lehet. Más hasonlóhoz képest, meg ami engem érdekel.
    A HBO és hasonlók, külföldi adók nem érdekelnek, a sport se annyira.
    A Spektrum/Discovery/NatGeo-k igen, meg a nézettebb magyar kereskedelmi csatik.
    No meg jó lenne néha normálisabb HD adást is fogni, és nemcsak digiSportot. Persze ehhez olyan szolgáltatásra és szolgáltatónál kellene előfizetni.
    Végül is a DVB-T az nekem jött eddig is, mostanában már egész elfogadhatóan, nemsoká meg csak úgy dőlni fog a térerő. Ha igaz.
    Persze azért a DVB-T-vel is vannak bosszúságok Sony tévé révén az újabban sugárzott kapcsolójel miatt széttorzított SD adásokkal a közszolgálatikon.

    Meg a másik, hogy nagyon hozzászoktam a timeshifthez és a merevlemezes rögzítéshez.
    Ezen túl valami HDMI-s box mégis csak kellene már azért is, mert különben egyszerre nem tudnék kábeles és földi sugárzású digitális csatornákat is beprogramozni a tévén.
    DVB-C/DVB-T vevős külső vagy beépített merevlemezes kütyük nem nagyon vannak. Vagy az a ritka eset is elég drága, vagy nem kapható.
    Még az AZBox HD Premiumból lehetne talán megoldani ezt plusz tunerekkel, de az meg eléggé ágyúval verébre módszer, mert inkább a műholdas vételre van kihegyezve.
    Még tényleg a műholdas vétel volna a legjobb, ami ráadásul okosítható is. Csak a lavór felszerelés volna elég macerás az erkélyre. Ráadásul szerintem pont a legrosszabb, épület által eléggé leárnyékolt vételi helyre kellene kerüljön.
    Ezek egyéni "szoc. problémák", és lehet, hogy nem is túl gyakoriak. :U

Új hozzászólás Aktív témák