Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz g0dl #5335 üzenetére

    Az ár kérdése minden esetben relatív:
    699/1299HUF havonta
    17 (+2 ) tv csatorna melyből 3 lehet HD is
    a t-home 925 FT-ért 6 adást ad.
    nincs is bedugva a tvbe a kábelük. :W
    a következő csomagjuk (nekem dupla kedvezménnyel) 2890 FT lenne, de abban nincs a kedvencem a NGC :W
    és 4490 FT-ot erre meg nem szánok rá.

    mivel TV adott, a PCMCI szlot adott, csak a CAM modul és a kártya hiányzott. reggelig ;]

    ami igazán meglepett: 2000 alatti előfizetói számot kaptam.
    pedig nem is siettem. annyira.
    :B

    MÁS:
    Bár sehol nincs ráíva a CAS7 kifejezés, de az általam ma átvett Strong CAM-Conax kártyaadapter tökéletesen megküzd a CAS7-es kódolással.
    Egy MPEG-4 es DVB-T tunerrel rendelkező LCD-be raktam.
    Hátrányt csak annyit lehet róla mondani, hogy nincs jelölve, hogyan is kell fordítani magát a modult, illetve a belevaló kártyát. De miután kipróbáltuk az össze kombinációt, és megtaláltuk a megfelelőt tökéletesen teszi a dolgát
    :C :R
    És a konkurenciánál 2-4 ezressel is olcsóbb volt.
    menne neki a pirospont :B

    minden kódolt adás 576i-ben van.
    minősége kb azonos a többi SD adásokéval.
    néha látszanak a digitalizálás jelei, de nem vészes!

    MÁS2:
    nektek is az SD csatornákon néha mutat furát a kép? mintha a kódolással elveszne a sávszélesség nagyrésze. nekem ez főleg ott jelentkezik, mikor gyorsan mozgó részletek vannak a képen. pl egy reklámban "atomanti akcióbalép" vagyis hangyacsata látható, egy kézben fogott távirányítóval.
    az érzésem mindig az, hogy a sávszélességet felemészti a hangyacsata, mert a többi képkomponens szinte kifagy, blokkos, agyontömörített. ami a jelenet végén újra folyamatossá válik, ahol nincsnnek már a hangyák a képen. ergó NEM vételhiba, hanem [szerintem] jelveszteség a részletek terén [a kis sávszélesség/költséghatékonyság miatt].
    tapasztaltatok hasonlót???

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák