Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpfred

    csendes tag

    válasz bopeti98 #33967 üzenetére

    Ha adhatok egy tanacsot akkor menj be tobbszor erdeklodni, hogy mennyi lenne a kotber. En Szegeden ket telekom helyen is probalkoztam hetszer es mind a hetszer kulonbozo osszeget mondtak. Marciusban irtunk ala a telekomnal(tv+internet+telefon)2evre es 2 hete mondtuk fel. Annyi hogy kotberkor a husegkedvezmenyeket kell csak osszeadni es szorozni a felhasznalt honapokkal. Azert irom, mert eloszerettel beleszamoljak a spec. kedvezmenyeket is. Volt olyan esetem is, hogy kiszamoltattam a kotbert(husegkedv.+felhasznalt honap) es a gepen neki kozpontilag kb. 3x annyi jott ki. Na akkor kell uzletvezetot hivni, mert a gep se szamolt jol.
    Hogy összeget is írjak:
    Első helyen 57.000Ft + 37.000Ft (57.000Ft a bekötési díj akart lenni, nagy nehezen megértette hogy nem új bekötésre van szó, csak szerződést újítottunk meg)
    Az utolsó helyen már 16.000Ft lett összesen, majd mikor mondtam hogy véglegesítsük a szerződés megszűntetését akkor a gépen már 38.000Ft körül jött ki. Akkor hívtam az üzletvezetőt és végül 10.000Ft lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák