Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz sagem #16058 üzenetére

    Nepbutito, ismetlo adokon (RTL Klub, TV2, M1/M2, DunaTV, HirTV plusz nehany masik) kivul mindegyik veszelyben van, elobb-utobb lejar a szerzodesuk.

    Tegnap beleneztem az uj adokba, BBC Entertainment, Life Network egy katasztrofa, Historyn 3-4 fele musor valtogatta egesz nap egymast (ebbol kovetkezik, hogy hamar a vegere ernek, es omlenek majd az ismetlesek), DIGI Life gyenge musorok voltak, DIGI Filmen beleneztem a plaza asza cimu filmbe, 2x megakadt a film, es visszaugrott par masodpercet, DIGI World az egyetlen ami eddig nagyabol lefedi a Discovery Worldot :)

    Osszegezve sajnos igaz, hogy ezek filleres adok, es kozelukbe nem ernek a kivett csatornaknak, sot igazabol tematikaban se, Discovery ID, TLC, Animal Planet, Discovery Science nem lett potolva, Discovery->History hasonlo, de a kinalat eg es fold, Discovery World->DIGI World hasonlo.

    Egesz este kapcsolgattam, de egyetlen nyomozos musort se sikerult talalnom a potlek csatornakon, pedig tele voltak a Discovery adoi ilyenekkel.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák