Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #38463744

    törölt tag

    Uraim!
    Zsákutcába jutottam!
    Semmi remény nincs már, hívtam és írtam a LG-nek, a Samsungnak, Media Markt, stb....nincs megoldás!

    Egy sör annak aki megoldja a már többször említett problémát!!!

    Após TV-je, LG 32LF2510 (leírás van a neten) eddig automatikusan átváltott, ha a dvd-t bekapcsolta (samsung dvd-video combo), digi set-top box van a hbo miatt!

    Valamit elnyomtam és most az Öregnek kell a tv távirányítóján az input gomb megnyomása után váltani bemeneti forrást (AV1-AV2), nem kapcsol át ha bekapcsolja a DVD-t.

    Senki nem tudott megoldást!

    Új scart kábelt küldtem,mert a mediamarktban arra tippeltek (talán itt is), hogy a kábel lett hibás, de az új kábel sem működött!
    Ma az LG egyik hivatalos szervize azt javasolta, hogy a tv-t bekapcsolás után (box-ot NEM), tegye antenna vételre, meg is jött, hogy nincs jel, ekkor bekapcsolta a dvd-t és átváltott dvd-re a tv, de amint a set-top box is bekapcsolásra került és a tv adás közben bekapcsolta a dvd-t nem váltott át!

    Idegesít a probléma, mert MŰKÖDÖTT és most NEM működik!

    Köszönöm, hogy még egyszer megpróbáltok újra ebben a kérdésben segíteni. Ha nem sikerül hát ez van, egyszer működött, most meg nem, marad az input gomb nyomkodása.....

    Szép estét!

    Botond

    KÖSZÖNÖM!!!

Új hozzászólás Aktív témák