Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memphis

    tag

    Sziasztok,

    az én kérdésem is hitellel kapcsolatos, de nem deviza. olvastam egy cikket amiben taglalják, hogy így jár majd vissza, megy úgy, és az elszámolás....blablabla.
    Nem ez az érdekes, mert erről a tv-ben is sokat lehetett hallani. Viszont ebbe a cikkbe be volt ágyazva egy kérdőív, hogy "neked is jár vissza?"
    Ez azért érdekes, mert még huszonévesen felelőtlenül felvettem egy forint személyi kölcsönt (szabad felh.) és nem tudtam fizetni. Vagy legalábbis mikor, hogy.....Felmondták a szerződésemet 2011-2012 magasságában valahogy és átadták egy behajtó cégnek. Amint kicsit rendeződtek a dolgaim elkezdtem ezt törleszteni és pont. fizetem még ma is.
    Az érdekesebbik része, hogy e szerint a kérdőív szerint nekem is járhat vissza pénz. Az árfolyamrés miatt nem, de az egyoldalú kamatemelések miatt igen. A kérdésem most az, hogy vajon akkor is ha felmondták a szerződésem? hol tudok utána nézni, hogy az én szerződésem olyan-e amire visszajár pénz? pontosabban biztos nem fog visszajárni, de ha csökkenne a tartozásom nem bánnám........
    előre is köszi ha valaki tud tanácsolni valamit

    a cikk:
    [link]

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

Új hozzászólás Aktív témák