Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metaa

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.

    Kb. 6 hónappal ezelőtt kaptam egy új céges gépet: Dell Latitude 5320 (i7-1185G7, 16 GB)

    Az elmúlt 1-2 hónapban jelentkezett egy olyan probléma, hogy az USB-vel csatlakoztatott perifériák (egér, bill, füles - az én esetemben) lecsatlakoznak egy másodpercre, majd vissza. A billentyűzetnél ez ugye annyit jelent, hogy a legutoljára lenyomott billentyű "beragad" és miután visszajön úgy is marad.

    Rengeteg dolgot kipróbáltam már, teszteltem össze-vissza mindent, sikertelenül:
    - Kértem a cégtől új dokkolót, kaptam egy vadi új 180W-os WD19S-t, nem segített.
    - Próbáltam USB hubot használni, nem segített.
    - Próbáltam közvetlen a notebookra dugni a perifériákat, nem segített.
    - Próbáltam a dokkolóra dugni mindent, nem segített.
    - Hosszabbító cserével is próbálkoztam, semmi. Próbáltam hosszabbító nélkül is, szintén semmi.
    - Elkezdtem a perifériákra gyanakodni, de az asztali gépemen semmi gond egyikkel sem.

    Tovább bonyolítja a történetet, hogyha bemegyek a céghez akkor nem produkál semmilyen "tünetet" a gép, pedig ott is ugyanaz a setup van, mint itthon: Dell WD15 dokkoló + 2 monitor

    A jelenségről egy rövid YouTube videó: [link] - itt éppen 30 másodperc alatt 3x produkálja a jelenséget, de van amikor csak óránként 1x, szóval még konzisztencia sincs benne

    Bármilyen javaslatot szívesen fogadok, én már kezdem feladni. A helyi IT-s kollégánk egy idősebb úr, részmunkaidős, sajnos nem igazán foglalkozott a megoldandó problémával, ezért fordulok most hozzátok.

    Köszi előre is!
    Üdv,
    Máté

Új hozzászólás Aktív témák