Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csmat

    senior tag

    Sziasztok!
    Sikerült hozzájutnom egy Latitude E6400-hoz, :DDD :DD és lenne pár kérdésem:
    - Honnan tudnám meg hogy milyen VGA- van benne? ha jól tudom kétfélével árulták. (vista business van rajta)
    - Egy 64 Gb ssd van benne, amitől tényleg nagyon gyors, :C de szeretném bővíteni, gondolom az optika helyére bele lehet tenni egy hagyományos vinyót, de milyet? Ha néha kell a dvd, akkor simán ki tudom venni a vinyót és visszateszem a dvd-t, vagy jobban járok, ha veszek egy keretet és simán usb-vel kötöm össze a dvd és a laptopot.
    - Azt látom, hogy van benne 3g modem, mert az akksi mögött láttam, de van benne GPS is?
    - Ha szeretnék egy USB3-at bele, akkor azt csak a expresscarddal tudom megoldani ugye? (ha jól emlékszem abból is 2 féle van ehhez melyik kell? ja látom már: 54
    - Mi a fene az érintkező nélküli intelligenskártya-olvasó? tudom a gogli a barátom... :W
    - És végül milyen ingyenes vírusító programot ajánlotok? biztos van erre is külön topik úgyhogy ez csak a bónusz kérdés. ;]
    Bocs a sok láma kérdésért, :W de nem vagyok nagy laptop guru, mint azt láthatjátok is... :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák