Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pilgrimo

    csendes tag

    Sziasztok, tudna valaki tanácsot adni az alábbi problémámra?
    Most pénteken vásárolt Dell n5110 i7 2630QM 8Gb Intel HD3000 graphics 500GB-os verzióról lenne szó.

    Oprendszer nélküli gépezet, kapott először Win7 Ultimate 64 (most épp a professional van fönt), de a WLAN az egekért sem akar működni. Minden driver telepitve (kivéve a wlan-t), az Fn+F2-vel a képernyőn is megjelenik a ki-, ill bekapcsolt wifi jele, ám a drivert nem tudom telepiteni, mert azt irja ki, hogy nincs ilyen hardwarem... 15 éve kütyüzöm a gépeket, de ezen most sehogy sem tudok túljutni.

    A következőkön vagyok túl: Win7 64bit Ultimate install+driverek, wifi nem megy, hdd levasal, win7 ultimate reinstall+driverek, wifi továbbra is hulla, vasalás, Win 7 Professional 64bit install+driverek, ám az eredmény ugyanaz.
    Próbálkoztam a 1702, 1701, 1502, Centrino (többféle), Intel Pro set, WIMAX, kisdriver, nagydriver, összes dell supporton található driver, ráolvasás, mágia, sirás, nevetés, ima, vidám, elborut stb módon, de semmi nem vezetett sikerre. :O :W

    A topicban többszáz hozzászólást olvasva láttam, hogy többeknek volt driver problémája, úgy sejtem mégis különbözik az én fájdalmamtól, valami azt súgja az én gépem vmi cselszövés áldozata lett :F

    1-2 tény adalék:
    Az eszközkezelőben nincs vezeték nélküli adapter (se felkiáltójellel, se anélkül)
    Minden esetben az volt a telepitési problémám, hogy a telepitő nem talált kompatibilis hardwaret
    Az Fn+F2-vel valamiért a bluetooth-t is kapcsolgatja (bár ez legyen a legkevesebb)

    Létezhet olyan (bár ez már elég scifis lenne), hogy a szorgos kis távol-keleti rokonaink kifelejtettek a szóbanforgó gépből egy icike-picike aprócka kiszi occó kéccá forintosz alkatrészt? Vagy nem integrálták rá? Vagy ez nem integrált? Vagy összeesküvés elmélet? ;]

    Csatolok 1-2 képet, ha valaki tudna ebben segiteni hálás lennék, mert igy csak annyi lesz, hogy holnap visszaviszem a gépet 3 napon belüli akció keretében és nemtom, merjek-e hozni még 1-et. (Ez már a második, a csütörtökön vett képtelen volt bootolni, visszavittem, ők se hittek a szemüknek :N ) Előre is nagyon köszönöm a segitséget

    [ Szerkesztve ]

    Jesus loves you... Everyone else thinks you're an asshole...

Új hozzászólás Aktív témák